Log in Register

Follow Nigella on: Facebook Twitter Vimeo Pinterest Instagram


NIGELLA EKSPRESS

Kopin selle siis siia:  

Kodundusjumalanna on tagasi, et näidata kiirust. Nigella on oma kokakunstiga võitnud paljude südameid. Ta ei karda väljakutseid ning on parima, ülimalt nauditava ja seejuures võimalikult isetehtud toidu võrdkuju. Muidugi ei tähenda see Nigella puhul seda, et peaksime hakkama tundide kaupa kuuma pliidi ees orjama. 

„Nigella ekspress” on lahendus hästi söömiseks, kui aega napib. See sisaldab suurepäraseid kiiresti valmivaid toite, leidlikke lihtsustusi, vahvaid aegasäästvaid ideid, mõnusat meelelahutust ning ülimaitsvaid eineid. Siin on suud vett jooksma panevaid toite, mille valmistamine võtab vähe aega ja mille retseptid on kergesti järgitavad. Neid toite on lihtne pärast rasket tööpäeva või väsitavat nädalavahetust kas oma perele või ootamatutele külalistele välja võluda. Kui oled kõrva taha pannud elulised näpunäited sellest, kuidas õigesti täita oma köögikapid ja külmikud, võid neid toite valmistada käigu pealt. Poes tiirutamiseks ei jää sellistel juhtudel enam aega ning seepärast pead alati olema hästi ette valmistatud. Pole põhjust arvata, et retseptid on algelised, küll aga on need lihtsad. Oluline on võtta igast toorainest parim ning nii saavutamegi minimaalse pingutusega maksimaalse maitse. Osa suurepäraseid toite saab kiiresti ette valmistada, kuid seejärel tuleb neil lasta ahjus omasoodu valmida. Nii jääb sul aega võtta üks mõnus vann, teha väike naps, lobiseda sõpradega või lastega kodutöid teha. Minimaalne stress maksimaalse naudingu nimel ... 

Nigella on kiirtoidu uus põlvkond – tema road ei ole iial liiga lihtsad ega igavad, kuid on alati kergesti järele tehtavad, kiired ja maitsvad.  

Retseptid on pärit BBC Two TV “Nigella ekspressi” sarjast.

ja igaks juhuks panen ka teise sisekülje:

Nigella Lawson on kirjutanud paljumüüdud raamatud „How to Eat” („Kuidas süüa”) – „selle aastakümne kõige asjalikum toitumisjuht” (Daily Telegraph); „How to be a Domestic Godess” („Kuidas olla kodundusjumalanna”) – „igast leheküljest õhkub kodusoojust” (The Times); „Nigella Bites” („Nigella näksib”) – „tõsiselt ülimaitsev” (Weekend Australian); „Forever Summer” („Igavene suvi”) – „ootuspäraselt suud vett jooksma panev” (Time Out) ja „Feast” („Pidusöök”) – „suurepärane jätk Nigella raamatule „Kuidas süüa. Õhtustandard”, mis koostöös mitme eduka TV-sarjaga on nime teinud tema majapidamisele terves maailmas. Ta on New York Timesi kaastöötaja ning elab oma perega Londonis.

See the recipes in this book